![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Про засідання профкому Товариства_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2020-08/pict1809.jpg?itok=r-gNvY2u)
Про засідання профкому Товариства
На базі Могилів-Подільських ЕМ відбулось засідання профкому АТ «Вінницяобленерго». Як повідомив голова профкому Олександр Вдовиченко, розглянуто поточні питання щодо роботи цехових профспілкових організацій та умов літнього оздоровлення персоналу Товариства.
- Так, наприкінці серпня, на День Незалежності, на морі відпочинуть представники усіх наших районних електромереж, їх дільниць, а також управління. Колективний договір виконується повністю. Щодо матеріальної допомоги для працівників Товариства, то від початку року її отримано на суму 332 00 грн., - розказав голова профкому.
Учасники засідання відвідали Лядівський Усікновенський скельний чоловічий монастир поблизу с. Лядова Могилів-Подільського району. Це одна із найдавніших православних святинь України. В молитві та покаянні ченці тут служать Господу 1007 років. Заснував монастир родоначальник православного чернецтва у Київській Русі преподобний Антоній Печерський, який започаткував і Києво-Печерську лавру.