![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 ПРОДОВЖУЄМО ДБАТИ ПРО НАШИХ ЗАХИСНИКІВ._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-03/170a5cb8-3bf7-428d-9de3-b1d88dbda89f.jpg?itok=hRhJ-415)
ПРОДОВЖУЄМО ДБАТИ ПРО НАШИХ ЗАХИСНИКІВ.
02 March 2023
Ще 20 комплектів теплого одягу придбали Благодійний Фонд «Енергія Відродження» спільно з енергетиками області для мобілізованих працівників АТ "Вінницяобленерго". Якісна термобілизна, фліски, утеплені шкарпетки, шапки,рукавиці, бафи – все необхідне, що наповнює тактичний рюкзак бійця і що зігріє у холодну пору.
Нині 221 працівник нашого підприємства захищає Україну від російської навали. Хай теплий одяг обігріє їх і допоможе здолати ворога! Чекаємо на вас, колеги, з Перемогою!
Ідея придбання теплої амуніції належить засновникам Фонду Андрій Поліщук та Олександр Млинець. До збору коштів долучилися також працівники обленерго.