![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Проведено семінар працівників кадрових служб_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2017-05/5a.jpg?itok=rZbuxIN0)
Проведено семінар працівників кадрових служб
У ПАТ «Вінницяобленерго» проведено дводенний семінар працівників кадрових служб структурних одиниць. Відкрив семінар, оголосив його програму і окреслив основні завдання семінару директор з персоналу ПАТ «Вінницяобленерго» Віталій Хребтій.
Інформативно і насичено пройшов 27 квітня перший день семінару у актовій залі управління Товариства. Всі присутні спільно обговорили цілу низку важливих питань, отримали нові фахові і комунікативні знання.
Перед учасниками семінару виступили начальник відділу кадрів Раїса Козаченко, провідні інженери відділу кадрів Віктор Яковенко і Олена Самсонюк, детально ознайомивши присутніх з важливими питаннями та нововведеннями кадрової роботи.
Змістовно про новації трудового законодавства - 2017 розповіла присутнім заступник директора з правової роботи Тетяна Мацедонська.
Від інженера служби цивільного захисту, мобілізаційної роботи і пожежної безпеки Петра Ляховського кадровики почули про новий «Порядок ведення військового обліку».
Психолог Ольга Мородецька провела інтерактивну лекцію з елементами тренінгу «Комунікативні компетенції як маркер особистісної та корпоративної ефективності».
Другий день семінару, традиційно, проводиться в одній зі структурних одиниць. Цього разу запросили учасників семінару Немирівські ЕМ. На місці ознайомились з досвідом роботи інспектора з кадрів Немирівських ЕМ Юлії Чуткої, оглянули об’єкти соціально-побутового призначення та виробничі приміщеннями електромереж. Про роботу з кадровою документацією розповіли інженери відділу кадрів Товариства Наталія Самборська і Сергій Козача.