![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Проведено тренування з персоналом_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2014-05/100_0813.jpg?itok=oC2qtXc-)
Проведено тренування з персоналом
19 травня 2014 року в СО "Вінницькі високовольтні електричні мережі" проведено тренування з персоналом щодо дій під час загрози та виникнення надзвичайних ситуацій.
Працівники служби цивільного захисту, моброботи і пожежної безпеки Товариства розповіли про можливі надзвичайні ситуації на об'єктах, порядок оповіщення про їх загрозу або виникнення, організацію евакуації працівників в безпечну зону.
В ході тренування проведені практичні заняття щодо використання засобів вимірювання, індивідуального захисту, приладів радіаційного та хімічного спостереження, засобів пожежогасіння.
Також була надана інформація про зміни в законодавчих актах щодо організації військового обліку військовозобов’язаних та соціального захисту працівників, призваних на військову службу під час мобілізації.