![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Проводжаємо на заслужений відпочинок_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2024-07/1.jpg?itok=e4Kv10mt)
Проводжаємо на заслужений відпочинок
Пролетіли роки з тих пір, як з’явився перший запис у трудовій книжці Олександра Анатолійовича Поторочина. , якого ми щиро поважаємо і любимо! Нам трохи сумно від того, що сьогодні він йде на пенсію.
Свій трудовий стаж в енергетиці розпочав з 1997 року в службі підстанцій Вінницьких східних електричних мереж .
У 2000 році переведений в службу повітряних ліній 35 кВ і вище.
Олександр Анатолійович постійно віддавав свої сили роботі. При цьому завжди намагався все робити оптимально, найкращим чином з кмітливістю та винахідливістю. Як результат, зростав за посадою: майстер, провідний інженер, а з 2018 року займав посаду начальника служби ліній 35 кВ і вище.
Мудрість, досвід, знання і вражаюча працездатність Олександра Анатолійовича завжди допомагали нашому колективу досягти великих успіхів.
В складних умовах і в непередбачених ситуаціях, які виникали під час ремонту ЛЕП, працівники служби під його керівництвом завжди виконували завдання якісно і вчасно.
Врівноважений, спокійної вдачі керівник, який завжди знаходить вихід зі складних ситуацій та потрібне слово до підлеглих. Це людина, яка завжди готова прийти на допомогу, підказати, навчити... тому й користується найбільшою повагою та заслуженим авторитетом в колективі.
За високий професіоналізм Олександр Анатолійович неодноразово був нагороджений грамотами. Щодня, завдяки злагодженим та вмілим діям енергетиків служби ліній 35 кВ і вище безперебійно постачається електроенергія в усі населені пункти Вінницької області.
Шановний Олександр Анатолійович, Ваша праця завжди буде справжнім взірцем для наслідування. Хочемо подякувати Вам за роботу! За частину себе, вкладену в працю. За віддачу і повне розуміння важливості нашої справи! Бажаємо Вам благополуччя, витримки, стимулу і фінансового добробуту! Бадьорості на довгі-довгі роки, сімейного благополуччя та затишку ! Нехай близькі оточують Вас любов’ю та турботою і дарують Вам тільки радість!