![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Робота профспілки_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2024-06/ramka-1920kh1080-kopiya.jpg?itok=FsW9ikd3)
Робота профспілки
18 June 2024
Профспілковий комітет АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» продовжує відвідини трудових колективів структурних одиниць Товариства.
У червні 2024 року завітали до колективу СО «Тульчинські ЕМ».
Поспілкувалися з працівниками, надали звіт за попередній рік, поділилися планами на рік поточний. За участі профспілки оновили частину необхідної техніки для покращення соціально-побутових умов енергетиків.
Заступник Голови Профспілки – Анатолій Ткаченко подякував трудовому колективу СО «Тульчинські ЕМ», які під керівництвом директора Олександра Чорнописького, займають активну позицію та дієво допомагають нашим Захисникам.edited 11:27