![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Шановні вінничани, зверніть увагу! Настав час передачі показів електролічильника! _0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-06/kartinka-pokazi-kopiya.jpg?itok=VTpj1dfZ)
Шановні вінничани, зверніть увагу! Настав час передачі показів електролічильника!
29 June 2023
Він триватиме з 29 червня по 3 липня. Передавайте дані приладу обліку електроенергії зручним для себе способом. Інформація про усі способи завжди доступна на нашому сайті. Радимо найшвидший і найпрактичніший – через дистанційно-електроні онлайн-сервіси - VIBER і TELEGRAM.
Додамо, що з VIBER від АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» також можливо виконати низку інших операцій, зокрема, оплатити рахунок, дізнатися про вимкнення в мережі, подати заявку про відсутність електроенергії тощо.
Будь ласка, передавайте покази вчасно! Це забезпечить гарантію коректного формування рахунку за спожиту електроенергію.
Здоров’я усім, Перемоги і мирного неба!