![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Шануймо своє - рідне та вічне!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2024-05/a12d4e8e-9a27-4161-a0f0-42d6279a8c58.jpg?itok=a-d8vbsS)
Шануймо своє - рідне та вічне!
Сьогодні усім Товариством відзначили Всесвітній День вишиванки!
Для нас вишиванка – це не просто одяг. Це щось дуже особливе: рідне, особисте і святе. Кожна вишита хрестиком стежечка на полотні – це генетичний код, дорога серцю пам’ять у символах споконвічного українського роду, його життєвої правди, його долі, любові, краси.
Це нерозривний зв’язок поколінь. Як у землі є сонце на небі, так і в українців – вишиванка у святковому вбранні. Це наш національний оберіг та символ нашої нескореності!
Хай сьогоднішній день стане світлим і добрим для кожного українця та додасть сил і впевненості у такий нелегкий час.
Перемоги і миру нашій країні! Подяка нашим Захисникам і Захисницям! Вічна пам'ять Героям!
Тримаймося, друзі!
СО «Вінницькі міські електричні мережі» АТ «Вінницяобленерго» СО "Вінницькі центральні ЕМ" АТ "Вінницяобленерго" Вінницькі східні ЕМ Жмеринські ЕМ СО "Тульчинські ЕМ" АТ "Вінницяобленерго" Могилів-Подільські ЕМ СО Гайсинські ЕМ Хмільницькі ЕМ