![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Схиляємо голови перед кожним з Героїв за свободу України_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2019-11/bez_ymeny-1_0010_1.jpg?itok=vC01jyNi)
Схиляємо голови перед кожним з Героїв за свободу України
21 November 2019
В День Гідності та Свободи вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні та щоденні подвиги воїнів АТО, ООС. Усіх тих, хто ціною власного життя і здоров’я виборював і виборює незалежність нашої держави.
Сьогодні – сумний день. На площі Небесної Сотні у Вінниці знову було людно. Звучали слова подяки і шани Героям, а в знак вічної пам'яті про них до «Дерева Свободи» лягли живі квіти.
Енергетики Вінниччини низько схиляють голови перед кожним з Героїв за свободу України.
Вічна їм пам’ять…
А тим, хто нині на передовій – якнайшвидшого повернення до рідних домівок!
Миру всім українцям і добра!