![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Спортивний турнір на честь Воїнів-Захисників._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-08/1_2.jpg?itok=AHjF-bfm)
Спортивний турнір на честь Воїнів-Захисників.
Днями енергетики Вінниччини провели спортивний турнір. Присвятили його Воїнам - Захисникам – усім 230-ам нашим колегам, які нині боронять Україну від ненависного агресора. Участь в турнірі взяли 10 аматорських команд. Це представники структурних одиниць й управління АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО», а також постачальної компанії ТОВ «ЕНЕРА-Вінниця». Вирішили позмагатися у фізичній вправності під час гри в настільний теніс та на логіку і вміння стратегічно мислити у поєдинках із шахмат й шашок. Перед початком змагань провели коротку урочисту частину з хвилиною мовчання за полеглими 6-ма нашими Героями та підняттям прапорів – державного і АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО». Присутні директор з персоналу Раїса Козаченко, директор з капітального будівництва та інвестицій Анатолій Ткаченко, начальник відділу правового забезпечення Сергій Мельничук від імені керівництва компанії і профспілкового комітету привітали учасників турніру, побажали їм спортивної перемоги, а нашим Захисникам – Великої Перемоги та швидкого повернення до рідних домівок.
Далі була дружня спортивна боротьба з думками про наших Воїнів - Оборонців і Перемогу. Її результатом стали призові місця і нагороди. Перше призове місце з шахмат у інженера з охорони праці Могилів-Подільських ЕМ Андрія Антіпова, із шашок – у головного адміністратора ЦОК «ЕНЕРА-Вінниця» Василя Балана, з настільного тенісу – в інженера з технічного аудиту Тульчинських ЕМ Олега Дідура.
Друге місце з шахмат посів диспетчер Хмільницьких ЕМ Костянтин Матейчук, із шашок – електромонтер Могилів-Подільських ЕМ Іван Ганжалавий, із настільного тенісу – електромонтер Вінницьких центральних ЕМ Владислав Петренко.
На третьому з шахмат – інженер-програміст «ЕНЕРА-Вінниця» Сергій Беліченко, з шашок – майстер Хмільницьких ЕМ Олександр Слободянюк, з настільного тенісу – директор з капітального будівництва та інвестицій Товариства Анатолій Ткаченко. ЩИРІ ВІТАННЯ УСІМ!!! Спорт - це велика сила! Вона – Непереможна, як і Україна!!!
Слава нашим Захисникам! Слава Героям!
Більше фото з турніру тут.