![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Стан енергосистеми на Вінниччині_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2024-07/e18c2d0a-3fe6-4d25-86af-afaa66f21314-kopiya.jpg?itok=TgY8EWwM)
Стан енергосистеми на Вінниччині
В офіційному медіацентрі ОВА відбувся щотижневий брифінг речниці АТ «Вінницяобленерго» Юлії Великотрав.
Аналізуючи поточний стан енергосистеми, спікерка зазначила, що зі спекою споживання електроенергії продовжує зростати. Тому для збереження балансу в енергосистемі застосовуються графіки погодинних відключень.
«Середня потужність обмежень за тиждень, що минув - майже 100 МВт, що в свою чергу призвело до недовідпуску електричної енергії», - додала Юлія Великотрав.
Щоденна відсутність електрики у мешканців області 9 годин. Головною причиною цього – є наслідки восьми терористичних атак рф по українській енергосистемі.
«Вінницяобленерго виконує усі вимоги нормативних документів щодо впровадження ГПВ. Однак є несумлінні юридичні споживачі, які намагаються сховатися під назвою «критична інфраструктура» і докладають максимум зусиль, аби уникнути відключень. Саме через них страждає населення».- наголосила спікерка.
АТ «Вінницяобленерго» закликає до відповідального споживання електроенергії. Зокрема, надавати перевагу природньому освітленню та знаходити альтернативу кондиціонерам.