![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Телебачення розповіло про нові машини в дії_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2018-10/img_8853.jpg?itok=cuqdrzVY)
Телебачення розповіло про нові машини в дії
24 October 2018
Днями до ПАТ "Вінницяобленерго" завітали журналісти обласного телебачення UA "Вінниця" з метою відзняти сюжет щодо поповнення автопарку Товариства новою технікою та її практичного застосування у роботі виробничих служб енергетиків. Телевізійникам вдалося зустрітися та поспілкуватися з генеральним директором нашого підприємства Андрієм Поліщуком, а також директором Вінницьких міських електромереж Віталієм Ковальчуком і працівниками цієї структурної одиниці. Як це було та про що конкретно говорили - можна переглянути далі за посиланням: https://www.youtube.com/watch…