![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Толока_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2024-04/01_0.jpg?itok=daa2iFkc)
Толока
23 April 2024
Друзі, ми в АТ "Вінницяобленерго" зробили сьогодні простір навколо трохи кращим і чистішим! Адже попри всі негаразди, біди і війни - життя триває, весна іде, природа відроджується... Це нас і надихнуло!
Мова про толоку, до якої сьогодні долучилися усі працівники управління Товариства та його структурних одиниць.
Праця на свіжому повітрі з висадкою дерев, прибиранням територій від сміття, очисткою галявин від торічної сухої трави, висадкою квітів як ніколи всіх об’єднала та підняла настрій.
Світ прекрасний, коли не просто його споглядаєш, а докладаєш до того ще й власних зусиль!
Бережімо його та один одного! Все буде добре!