![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Триває час передачі показів електролічильника._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-06/344757571_1209363223105492_637524985681844072_n.jpg?itok=B17UOSTF)
Триває час передачі показів електролічильника.
01 June 2023
Шановні побутові споживачі! Нагадуємо, що з 30 травня і до 3 червня включно триває період передачі показів приладів обліку електроенергії. Про усі способи передачі завжди можна дізнатися з нашого сайту.
Особливо зручно і швидко передача показів вдається через наші дистанційно-електронні онлайн-сервіси - VIBER і TELEGRAM.
З VIBER від АТ «Вінницяобленерго» Ви також зможете виконати низку ще й інших операцій, а саме - оплатити рахунок, дізнатися про вимкнення в мережі, подати заявку про відсутність електроенергії тощо.
Будь ласка, передавайте покази вчасно! Це забезпечить Вам гарантію коректного формування рахунку за спожиту електроенергію.
Здоров’я усім, перемоги і мирного неба!