![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Тульчинські ЕМ- на Дошці пошани області_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2017-09/1.jpg?itok=PKPmDmbe)
Тульчинські ЕМ- на Дошці пошани області
04 September 2017
Пишаємося колективом СО «Тульчинські ЕМ». Працівники цієї районної структурної одиниці під керівництвом директора Олександра Чорнописького удостоєні честі бути занесеними на обласну Дошку пошани «Праця і звитяга вінничан». Про це засвідчує відповідний документ і низка фотосвітлин, що віднедавна розміщені перед адміністративною будівлею «Книжка» по Хмельницькому шосе, 7 у Вінниці. Вітаємо наших колег. Так тримати!