![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 У Липовецьких ЕМ визначали кращих за професією_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2017-05/img_4492.jpg?itok=HsdKhDcn)
У Липовецьких ЕМ визначали кращих за професією
17 May 2017
16 травня на навчально-тренувальному полігоні Липовецьких електромереж змагались і визначали кращих за професією майстри і електромонтери по експлуатації розподільних мереж Гайсинських, Калинівських, Липовецьких, Оратівських, Погребищенських структурних одиниць. Серед п’яти бригад-учасників других зональних змагань конкурсу перше місце і путівку до фіналу виборола бригада господарів змагань.
Наступного фіналіста визначать зональні змагання, які відбудуться на навчально-тренувальному полігоні Піщанських ЕМ.