![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 У ПАТ "Вінницяобленерго" проведено спільне тренування з персоналом управління з питань цивільного захисту та пожежної безпеки_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2014-05/1_1.jpg?itok=DfkzbHOh)
У ПАТ "Вінницяобленерго" проведено спільне тренування з персоналом управління з питань цивільного захисту та пожежної безпеки
07 May 2014
7 травня 2014 року у ПАТ "Вінницяобленерго" проведено спільне тренування з персоналом управління з питань цивільного захисту та пожежної безпеки.
Під час заняття здійснено роз’яснення дій працівників під час загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціально-політичного характеру та воєнного часу.
Керівництвом Товариства та спеціалістами служби цивільного захисту, моброботи і пожежної безпеки поставлені завдання та відпрацьовано порядок дій персоналу управління в разі виникнення надзвичайних подій.