![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 У Тульчині відбувся черговий етап змагань електромонтерів _0](/sites/default/files/styles/420x/public/2017-05/dsc_1013_1388ajpg.jpg?itok=X0ad0KCX)
У Тульчині відбувся черговий етап змагань електромонтерів
Зональні змагання бригад електромонтерів розподільчих мереж ПАТ «Вінницяобленерго», що стартували на початку травня, добігають кінця. Залишився лише один етап і він відбудеться 25 травня у Чернівцях, та фінал 30 травня у Козятині. А перед тим у Тульчині, на учбово-тренувальному полігоні місцевих електромереж доводили свою професійну вправність майстри та електромонтери Бершадських, Іллінецьких, Немирівських, Теплицьких, Тиврівських та Тульчинських ЕМ. В результаті проведених конкурсів та зароблених на них балів найкращими визнано бригаду Тульчинських ЕМ (майстер Володимир Красножон). Друге місце у бригади Теплицьких ЕМ (майстер Андрій Яковенко). Третє місце посіла бригада електромонтерів Іллінецьких ЕМ (майстер Олександр Баранець). Як саме проходили ці змагання – зафіксував у своїх фотосвітлинах інженер-програміст Тульчинських електромереж Володимир Маркевич.