![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 УДОСКОНАЛЮЄМО НАШІ СЕРВІСИ._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-07/20230720_135030.jpg?itok=YyzF0axS)
УДОСКОНАЛЮЄМО НАШІ СЕРВІСИ.
Шановні вінничани, повідомляємо Вам про те, що з 20.07.2023 року у відділенні Сервісного центру обслуговування клієнтів АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» з’явилась можливість за допомогою QR-коду в додатку Дія подавати документи на оформлення платних послуг для побутових споживачів. Все що потрібно, це відсканувати QR-код сканером в Дії та підтвердити запит на передачу документів.
Перелік документів, які можна передати через Дію:
- біометричний паспорт ID-картка;
- картка платника податків (РНОКПП).
У разі виникнення додаткових питань персонал Сервісного центру Товариства завжди готовий Вас проконсультувати.
Як надіслати копії цифрових документів?
1. Зчитати QR-код сканером кодів у Дії.
2. У застосунку з'явиться запит на підтвердження відправлення копій цифрових документів.
3. Для підтвердження відправлення копій цифрових документів потрібно просто натиснути «Надіслати». Дія автоматично сформує чернетку листа з копіями цифрових документів.