![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 УВАГА! МАЄМО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВІД СИНОПТИКІВ._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-06/64512214_2057093234585784_7285998060126076928_n.jpg?itok=mayqzDeD)
УВАГА! МАЄМО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВІД СИНОПТИКІВ.
У вечірній час поточної доби (ближче до 21:00 год.) очікується погіршення погодних умов. Можливі гроза, злива та пориви вітру 15-20 м/с (1 рівень небезпечності, жовтий). Під час негоди ймовірні аварійні ситуації в електромережах. Енергетики АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» завжди стараються усунути їх оперативно із залучаюченням аварійних ремонтних бригад та техніки.
У разі ж відсутності електропостачання:
робіть заявку в Viber боті (В пошуку АТ Вінницяобленерго та реєстрація через особовий рахунок в меню чат-боту);
оформляйте звернення.
ЗАСТЕРІГАЄМО, в разі обриву чи провисання проводів, якщо вони вже лежать на землі, ні в якому разі не наближатися до них на відстань, меншу 8 метрів.
Не наражайте себе на небезпеку і негайно повідомляйте наші служби. Телефонуйте - 0-800-217-217, (0432)65-95-95. До прибуття ремонтної бригади організуйте охорону обірваних проводів і нікого до них не допускайте! Будьте уважними та бережіть себе!