![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Увага! Оголошення._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2020-02/na_sayt_vmem.jpg?itok=wPkVgAsl)
Увага! Оголошення.
11 February 2020
Шановні жителі Вінниці!
У зв’язку з впровадженням нового програмного комплексу по роботі з побутовими і юридичними споживачами для звірки показів лічильників обліку електроенергії попередніх періодів прийом спеціалістами Вінницьких міських електромереж буде проводитись у спеціально відведені для того дні. А саме: щопонеділка – з 8:00 до 17:00 та щосереди – з 8:00 до 17:00. Обідня перерва з 12:00 до 12:45.
Дякуємо за розумiння.
Адміністрація СО «Вінницькі МЕМ».