![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Увага, зміна погодних умов!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2024-07/91691a3a-5040-422f-8d1e-f18d69d223ec.jpg?itok=nb2GwujG)
Увага, зміна погодних умов!
За інформацією Вінницький обласний центр з гідрометеорології завтра, 3 липня, в області та м. Вінниця очікується різка зміна погодних умов. А саме – значний дощ, гроза, місцями град та шквальний вітер 15-20 м/с. Оголошено І рівень небезпечності (“жовтий”).
Друзі, будьте обережні! Внаслідок негоди можуть статися обриви проводів на лініях електропередач. Не нехтуйте правилами безпеки, особливо поблизу них!
Застерігаємо, обірвані проводи, що лежать на землі, висять на деревах, спорудах тощо – це смертельна небезпека, адже вони знаходяться під напругою. Будьте уважними і попереджайте інших, особливо, дітей!
Дуже важливо:
- не торкатися обірваних проводів
- не підходити до них ближче 10 метрів
- у випадку провисання проводу чи виявлення обірваного проводу - виставити біля нього охорону чи зробити огорожу та негайно повідомити диспетчеру Вашого району електричних мереж чи зателефонувати до нашого Кол-центру - 0 800-217-217, 0(432) 65-95-95 або 01.
Бережіть себе та тих, хто поруч!