![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Відбулась онлайн нарада кадрових працівників Товариства._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-10/1_5.jpg?itok=DOlhQxdg)
Відбулась онлайн нарада кадрових працівників Товариства.
17 October 2023
Провела її директорка з персоналу АТ "Вінницяобленерго" Раїса Козаченко за участю начальника відділу цивільного захисту, моброботи і пожежної безпеки Товариства Олександра Кабішева.
Обговорили поточні робочі питання. Зокрема йшлося про підвищення кваліфікаційного рівня кадрових працівників, поглиблення знань з трудового законодавства, організацію кадрового діловодства в роботі з персоналом.
Акцентовано розглянули питання працевлаштування військовослужбовців - демобілізованих з лав ЗСУ, а також людей з інвалідністю.
Додамо, що до кадрової служби АТ "Вінницяобленерго" входять відділ кадрів Управління та групи з кадрової роботи районних Структурних одиниць. Загалом свою роботу в цьому напрямку виконують 20 висококваліфікованих працівників.