![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Віктор Степанець взяв участь у дискусії з питань діючого енергоринку_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2020-08/yzobrazhenye_viber_2020-08-17_11-41-05.jpg?itok=gg4Z-r_w)
Віктор Степанець взяв участь у дискусії з питань діючого енергоринку
Нещодавно у Києві відбулась дискусія з приводу першого року функціонування нового ринку електроенергії в Україні - Energy Talk Show Electricity Market 2020 #2. Організатором заходу виступив Energy Club.
Понад 100 делегатів, а це керівники Міністерства енергетики України, «Укренерго», «Енергоатому», провідних українських та зарубіжних енергетичних компаній, а також експерти обговорили «плюси» та «мінуси» діючого ринку електроенергії.
АТ «Вінницяобленерго» представив директор технічний Віктор Степанець. Він безпосередньо взяв участь у дискусії з питання - «Модернізація електромережі – можливості та перепони».
Більш детально про подію за посиланням: https://iclub.energy/…/lldclf593l-u-kiv-proishov-energy-tal…
На фото 1: Віктор Степанець з директором технічним АТ «Прикарпаттяобленерго» Олегом Сеником.
На інших фото: моменти дискусії.