![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Вітання рятівникам з професійним святом._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2020-09/ryativnyky_-_na_sayt.jpg?itok=5k6SBL6z)
Вітання рятівникам з професійним святом.
17 September 2020
Сьогодні відзначають своє свято рятувальники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони.
Шановні! Нам часто доводиться співпрацювати з вами. Знаємо вас, як сміливих та відданих своїй справі професіоналів. Ви - вартові життя та здоров’я і завжди готові протистояти небезпеці.
Щиро дякуємо вам за вірність обов’язку, постійну готовність до боротьби з незваним лихом і допомогу людям!
Від імені енергетиків області та від себе особисто висловлюємо глибоку повагу до вашої відважної і такої необхідної праці. Бажаємо вам міцного здоров’я, витримки, невичерпної життєвої енергії, оптимізму, наснаги до праці, родинного щастя, добра і миру. Усіх вам благ!
З повагою - генеральний директор АТ «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук та колектив підприємства.