![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Вітаємо колегу з високим визнанням!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2018-12/img_5459.jpg?itok=qenNGRXU)
Вітаємо колегу з високим визнанням!
26 December 2018
Згідно Указу Президента України №435/2018 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня енергетика» почесне звання "Заслужений енергетик України" отримав директор Вінницьких міських електричних мереж Віталій Ковальчук.
Цієї відзнаки він удостоєний, як йдеться у державному документі, "за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного енергетичного комплексу, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм».
Весь колектив ПАТ «Вінницяобленерго» на чолі з генеральним директором Андрієм Поліщуком щиро вітають Віталія Семеновича з таким високим визнанням.
Міцного здоров’я Вам, наснаги і подальших успіхів у роботі!