![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Влада Вінниччини відзначила працю наших високовольтників. _0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-08/1_8.jpg?itok=u4kstSzR)
Влада Вінниччини відзначила працю наших високовольтників.
Напередодні Дня Незалежності України влада Вінниччини відзначила Почесними грамотами Вінницької ОДА та Вінницької обласної Ради працю наших високовольтників. Дякуємо керівництву області, зокрема Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА, за високу оцінку праці наших колег, які два місяці поспіль відновлювали зруйновані ворогом лінії електропередач у Херсонській області. Загалом до відзнаки Почесними грамотами Вінницької обласної військової адміністрації та Вінницької обласної Ради удостоєно 16 працівників Товариства. Це старший майстер Служби ліній електропередач 35 кВ і вище Ігор ФІЛІПОВИЧ та майстер Служби ліній електропередач 35 кВ і вище Дмитро ЛИСЕНКО, електромонтери з ремонту повітряних ліній електропередачі Служби ліній електропередач 35 кВ і вище - Анатолій БАБЧИНСЬКИЙ, Віталій ЗАГРЕБЕЛЬНИЙ, Геннадій КОСЮК, Богдан КРИВОРУЧКО, Віктор ФАЛАТЮК, Сергій ЧОРНИЙ, Олександр ШАПОВАЛ, Сергій ШЕВЧУК, водії автотранспортних засобів автоколони Служби транспорту і логістики - Віталій БОНДАРЕЦЬ, Володимир ВЕРГЕЛЕС, Сергій ГЕНСІЦЬКИЙ, Микола КАПУСНЯК, Василь МІРЧУК, Сергій ЧЕРНИШ.
На фото: моменти вручення Почесних відзнак Анатолію БАБЧИНСЬКОМУ, Миколі КАПУСНЯКУ, Геннадію КОСЮКУ, Ігорю ФІЛІПОВИЧУ зі спільною світлиною на згадку з головою Вінницької ОДА Сергієм Борзовим та генеральним директором АТ "Вінницяобленерго" Юрієм КАСІЧЕМ, який підтримав наших колег у цей важливий для них день.