![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Вогонь має слугувати, а не господарювати_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2017-05/img_4041a.jpg?itok=rjcqZkWm)
Вогонь має слугувати, а не господарювати
Навчання з пожежної безпеки пройшли у ПАТ "Вінницяобленрго". Вогонь – стихія непередбачувана, а руйнування, які він може завдати, деколи носять просто катастрофічний характер, не кажучи вже про загрозу людському життю.
Начальники служб високовольтного блоку Товариства і члени комісії, які приймають екзамени з пожежної безпеки, прослухали тематичний курс лекцій. Навчання провели представники Вінницької обласної організації добровільного пожежного товариства України, а саме її голова Іван Фостик і інженер Віктор Проневич, який очолював випробувальну пожежну лабораторію Вінницької області, виїжджав на розслідування усіх пожеж і має великий досвід у пожежній справі.
Практичні заняття організували, влаштувавши імпровізовану пожежу. Гасили вогонь за допомогою кулькового порошкового вогнегасника.
- Такі навчання позитивно впливають на психологічну готовність до нештатних ситуацій, підвищують рівень не лише теоретичних знань, а й практичних навичок, - зазначив Іван Фостик.
- В нашому Товаристві такі заняття проводяться регулярно. Раз на три роки кожен керівник середньої і вищої ланки має їх прослухати. Після теоретичного курсу, практичних занять і здачі екзамену видається посвідчення, - зазначив провідний інженер з пожежної безпеки управління ПАТ “Вінницяобленерго” Віктор Федосєєв.