![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ РАЦІОНАЛЬНО, ЗАПОБІГАЙТЕ АВАРІНИМ СИТУАЦІЯМ!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2022-12/electropriladi.jpg?itok=NW-v201o)
ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ РАЦІОНАЛЬНО, ЗАПОБІГАЙТЕ АВАРІНИМ СИТУАЦІЯМ!
У час дії графіків обмежень, а саме у період увімкнень, почастішали аварії саме через перевищення споживання електроенергії. Вони становлять майже 90% від кількості усіх аварійних ситуацій. Тому, шановні вінничани, закликаємо у період ввімкнень електроенергії раціонально її використовувати!
НЕ ВМИКАЙТЕ, БУДЬ ЛАСКА, ОДНОЧАСНО ДЕКІЛЬКА ЕНЕРГОЄМНИХ ПРИЛАДІВ!!! Від цього залежить стабільна робота електромереж області. Якщо ж обсяг споживання електричної енергії суттєво зростатиме – будуть застосовуватись додаткові обмеження.
Наполегливо рекомендуємо, поки немає електроенергії, максимально все відключити від розеток, а коли її подають, вмикати електроприлади ПОСТУПОВО! Таким чином не відбудеться максимального навантаження на електромережу! Саме це допоможе запобігти аварійному відключенню електроенергії.