![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Як подати заявку на корегування показів електролічильника? _0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-02/na-fb.jpg?itok=ukJHOkEX)
Як подати заявку на корегування показів електролічильника?
Шановні побутові споживачі!
Якщо покази приладу обліку електроенергії у рахунку, який Ви отримали, не відповідають фактичним, що передавалися Вами у дні прийому показів, то необхідно подати заявку на корегування. Для цього не обов’язково йти до міського чи районного структурного підрозділу електромереж. Достатньо подати заявку онлайн за допомогою наших електронних сервісів: чат-ботів VIBER і TELEGRAM .
Це просто і зручно!
В меню вибираєте розділ "Підтримка".
Далі, у даному розділі, вибираєте опцію "Заявка на корегування показів" та, користуючись текстовими підказками, подаєте заявку.
Потрібно внести покази, які є наразі на лічильнику і завантажити фото лічильника з вказаними показами.
Згідно заявки від споживача Оператор системи розподілу забезпечить проведення перевірки вказаних у рахунку показів лічильника. Відкореговані дані будуть відправлені до Постачальника універсальної послуги для формування рахунку за спожиту електроенергію і відображені у платіжному документі, який споживач отримає у наступному місяці за розрахунковим.
Удачі всім і переможного мирного неба!