![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА, ДОРОГІ УКРАЇНЦІ!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-08/prapor-2.jpg?itok=wSFLIdWG)
З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА, ДОРОГІ УКРАЇНЦІ!
23 August 2023
Cьогодні маємо можливість згадати всі покоління українців, хто під стягом рідної країни боровся і бореться за її Свободу, Незалежність і мирне майбутнє. Наша щира данина поваги символу держави, що пройшов довгий, трагічний і героїчний шлях. Під українським прапором наш незламний народ утвердив віковічну мрію про Державність, Соборність, Самостійність. На святому полотні, що нині впізнано майорить по всьому світу, кольори рідного неба і в трудах вирощеної пшениці.
Це символи працьовитих і миролюбних наших людей від сходу до заходу, з півночі до півдня України.
МИ - ЄДИНІ, як і наша ДЕРЖАВА, під нашим СВЯТИМ ПРАПОРОМ! МИ НЕПОБОРНІ!!!
З Україною в серці Генеральний директор Юрій КАСІЧ та колектив АТ "Вінницяобленерго"