![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 З Днем народження, Товариство!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2018-08/luxfoncom_2852_20150105_1539160055.jpg?itok=wOo9dcqu)
З Днем народження, Товариство!
09 August 2018
Сьогодні - День народження нашої компанії ПАТ «Вінницяобленерго».
З цієї нагоди - щирі вітання її керівникам та працівникам! Здоров’я всім, добра, злагоди, миру, благополуччя, потужної енергійності та стрімкої результативності!!!
Нехай наше підприємство і надалі якісно прогресує, успішно без проблем та негараздів справляється з виробничими завданнями, відкриває нові обрії професійних можливостей і досягнень та залишається ефективним у своїй праці, що направлена на задоволення потреб споживачів.
Найкращих перспектив тобі та довголіття, Товариство!!!