![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!!!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-08/na-khol-panel.jpg?itok=cYM-Uo2c)
З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!!!
24 August 2023
Кожен з нас нині, як ніколи раніше, прагне ПЕРЕМОГИ, ВОЛІ, СВОБОДИ І МИРУ! Всім серцем продовжуємо вірити у наше світле та успішне європейське майбутнє! Працюємо та віддаємо знання і сили для того, аби його наблизити. І не на мить не забуваймо, ПАМ’ЯТАЙМО, якою ціною і завдяки кому живемо, працюємо і маємо цей ДЕНЬ!
Слава і щира подяка усім нашим ЗАХИСНИКАМ! Вічна шана і Слава ГЕРОЯМ!
НАВІКИ слава нашій непереможній ДЕРЖАВІ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!
Віддані своїй рідній країні Генеральний директор АТ "Вінницяобленерго" Юрій КАСІЧ та колектив підприємства.