![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 З днем сміху!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2024-04/142680153_203385134829904_894753920044465711_n-kopiya.jpg?itok=Juo48etp)
З днем сміху!
01 April 2024
Важкі часи вимагають від нас не лише сили волі, але й вміння знайти радість у дрібницях. Сміх – це наш секретний інгредієнт для боротьби зі стресом, що переповнює наше життя.
Кожен раз, коли ми сміємося, наш організм активно виділяє ендорфіни – гормони щастя, які допомагають знизити рівень стресу та підвищити відчуття радості та благополуччя. А ще сміх підтримує здоров'я серця, зміцнює імунну систему та сприяє розслабленню всього організму.
Тож дозвольте собі радість усмішок, діліться жартами та веселими історіями з друзями та рідними. Пам'ятайте, що сміх – це могутня сила, яка допомагає нам подолати будь-які труднощі.
Щоб не плакать, я сміялась © Леся Українка.
Нехай кожен з нас знайде сміливість усміхатися!