![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Зі святом!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2024-06/a5bb822a-3d03-472e-b35f-f7bc6da8aab6-1.jpg?itok=CQGj3bKu)
Зі святом!
Друзі, Україна в кожному з нас! Як стверджував український класик: Ми - «єсть народ, якого правди сила ніким звойована ще не була. Яка біда, яка чума косила! А сила знову розцвіла».
Ми і далі разом долаємо ворожу агресію, і обов’язково остаточно її переборемо! Без сумніву переживемо надскладний час, все витримаємо і розбудуємо найкраще майбутнє нашої вільної незалежної держави!
У нас з вами попереду, дорогі українці, шановні енергетики, багато роботи. Не маємо права здаватися і розслаблятися. Тож, працюємо далі, перемагаємо! А Конституція України – як основний наш державний Закон, як гарант наших прав і свобод, нашої національної самостійності, самосвідомості та демократії - хай повсякчасно буде нам у поміч!
Бажаємо кожному відчуття значущості, свободи та можливостей.
З Днем Конституції, Україно!