![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Зі святом!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2018-11/_-_kopyya.jpg?itok=wuzsOOri)
Зі святом!
Сьогодні професійне свято в українських медіа-мовників – працівників радіо, телебачення, інтернет-журналістики та медіа-компаній. Також цей день відзначають й фахівці зв'язку, що забезпечують роботу телефонних мереж і важливих на сьогодні мереж Інтернет-зв'язку.
Тож усі, хто причетний до такої події, приймайте найщиріші вітання від енергетиків Вінниччини!
Ми високо цінуємо вашу працю і відданість улюбленій справі.
Щиро дякуємо вам за це!!! Особлива подяка телевізійникам і радійникам за постійну увагу до роботи нашого Товариства і об’єктивне її висвітлення.
Друзі! Бажаємо вам натхнення, творчих успіхів, отримання по максимуму позитиву від життя та від праці. А ще – виправдання надій щодо модернізації технічних можливостей, здорової конкуренції в умовах якісної медіа-культури, гідної матеріальної оцінки професійності та майстерності. Здоров'я вам, здійснення мрій, добробуту, миру і благополуччя!
З повагою генеральний директор Андрій Поліщук та колектив ПАТ «Вінницяобленерго».