![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2014-10/pokrova2014.jpg?itok=e0eU8Fyp)
Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!
14 October 2014
Шановні енергетики Вінниччини!
Щиро вітаю вас з великим християнським святом – Покровою Пресвятої Богородиці і святом українського козацтва. Обидва вони нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір завжди була Покровителькою наших козаків та всього українського роду. Віримо, що і нині вона є Заступницею для наших воїнів на сході України.
У цей святковий день сердечно бажаю всім здоров'я, щастя, радості, добра, успіхів в роботі, злагоди та затишку в родинах, миру та процвітання в рідній державі. І нехай в усьому тому завжди допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.
З найкращими побажаннями
генеральний директор ПАТ “Вінницяобленерго” Андрій Поліщук