![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Звітні профспілкові збори у підрозділах_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2015-02/dsc02106.jpg?itok=fyOmF2tC)
Звітні профспілкові збори у підрозділах
06 February 2015
У лютому-березні 2015 року в усіх цехових профспілкових організаціях структурних одиниць ПАТ "Вінницяобленерго" заплановано проведення звітних профспілкових зборів на виконання Постанови ЦК "Укрелектропрофспілки".
- На збори виносяться питання про результати діяльності голів та членів цехкомів, шляхи поліпшення та вдосконалення методів роботи. В разі необхідності проводяться вибори і оновлення профактиву. А також висуваються делегати на профспілкову конференцію Товариства, - розповів голова профкому ПАТ "Вінницяобленерго" Олександр Вдовиченко.
На сьогодні збори проведені у 11 районах електромереж. Трудові колективи дали позитивну оцінку роботи профспілок на місцях.