![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Андрій Поліщук: про нові тарифи і не лише про це_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2015-04/image-09-04-15-07-58.jpeg?itok=e-MN0PVk)
Андрій Поліщук: про нові тарифи і не лише про це
Вже другий тиждень поспіль на Вінниччині, як, власне, і по всій Україні діють нові тарифи на електроенергію для населення. Скільки відтепер пересічний вінничанин зможе купити її на свою зарплатню? Чи правда, що в Європі вартість світла у 13 разів дорожче? Чи реально платити менше за дане благо цивілізації і як навчитися економити? Наскільки помічними є двозонні та тризонні лічильники? Як, зокрема, економить електроенергію вдома генеральний директор ПАТ ”Вінницяобленерго” Андрій Поліщук та які енергоощадні її джерела радить застосовувати? Відповіді на ці та інші запитання можна дізнатися з розмови керівника енергетиків області із журналісткою Оксаною Пустовіт, аудіозапис якої розміщено в ютубі (Youtube). Дивитися за посиланням - https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=KvbAFkeINGk).
Додамо, що дане інтерв'ю відбулося в рамках проекту "Не очень публичное мнение". Під такою ж назвою вже існує група у фейсбуці (Facebook). Одноіменний блог планується і на сайті “20 хвилин”.