Навчання з пожежної безпеки
Спеціальне навчання (пожежно-технічний мінімум) з працівниками, які зайняті на роботах з підвищеною пожежною небезпекою, провели на території дільниці по ремонту трансформаторів цеху з ремонту електротехнічного устаткування. Його мета - навчити наших працівників правилам пожежної безпеки з урахуванням пожежонебезпечних особливостей виробництва.
Ініціював навчання провідний інженер з пожежної безпеки відділу цивільного захисту АТ "Вінницяобленерго" Олег Мілінчук. Для їх проведення запросили представників Вінницького обласного спеціалізованого ремонтно-будівельного підприємства протипожежних робіт ДПТ України.
Навчання складалися з теоретичної та практичної частини. Зокрема, наших працівників ознайомили з нормативно-правовою базою, вимогами пожежної безпеки, видами та правилами проведення протипожежних інструктажів.
На прикладі порошкового та вуглекислотного вогнегасників показали особливості використання їх під час пожежі. А під час практичних занять учасники відпрацювали навички із застосування первинних засобів пожежогасіння.