![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Навчання з пожежної безпеки_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2024-05/d5012cd9-fffa-4919-8e3e-19728d35d3b3.jpg?itok=knU1iI9V)
Навчання з пожежної безпеки
Спеціальне навчання (пожежно-технічний мінімум) з працівниками, які зайняті на роботах з підвищеною пожежною небезпекою, провели на території дільниці по ремонту трансформаторів цеху з ремонту електротехнічного устаткування. Його мета - навчити наших працівників правилам пожежної безпеки з урахуванням пожежонебезпечних особливостей виробництва.
Ініціював навчання провідний інженер з пожежної безпеки відділу цивільного захисту АТ "Вінницяобленерго" Олег Мілінчук. Для їх проведення запросили представників Вінницького обласного спеціалізованого ремонтно-будівельного підприємства протипожежних робіт ДПТ України.
Навчання складалися з теоретичної та практичної частини. Зокрема, наших працівників ознайомили з нормативно-правовою базою, вимогами пожежної безпеки, видами та правилами проведення протипожежних інструктажів.
На прикладі порошкового та вуглекислотного вогнегасників показали особливості використання їх під час пожежі. А під час практичних занять учасники відпрацювали навички із застосування первинних засобів пожежогасіння.