![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Особистий кабінет вирішує питання швидко! _0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-09/1_0.jpg?itok=NUZRL4zL)
Особистий кабінет вирішує питання швидко!
В сучасному цифровому світі онлайн-сервіси – найнеобхідніша і найзручніша річ. Особливої ефективності та надійності даний онлайн-інструмент набув у час глобальної пандемії. Залишається таким і досі для тих споживачів, хто прагне отримати більше контролю та зручності у взаємодії з постачальниками електроенергії.
«Особистий кабінет" дозволяє користувачам здійснювати безліч операцій, зручно контролювати персональні дані та отримувати доступ до різних сервісів.
Через «Особистий кабінет" можна користуватися наступними послугами:
- внесення показів лічильника;
- управління особовими рахунками (кількість рахунків необмежена);
- контроль за станом рахунків та оплата їх в один клік;
- отримання інформації про планові та аварійні відключення електроенергії за адресою обраного особового рахунку;
- подання онлайн-заяви на укладення договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії;
- надсилання звернень до кол-центру;
- подання заявки на безкоштовні послуги.
Реєстрація в "Особистому кабінеті" надзвичайно проста і доступна з будь-якого пристрою. "Особистий Кабінет" АТ "Вінницяобленерго" вже використовує більше ніж 260 тисяч споживачів електроенергії.
Користуйтесь "Особистим кабінетом"! Це доволі комфортно і зручно! Для реєстрації достатньо зайти на головну сторінку веб-сайту та перейти на посилання "Особистий кабінет".
Для реєстрації та роботи із сервісом, Інструкція Користувача ознайомить Вас з усіма основними функціями та можливостями цього незамінного сучасного сервісу.