![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Про турнір Пам'яті та Єдності українських енергетиків._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-08/17_0.jpg?itok=-GumMWQJ)
Про турнір Пам'яті та Єдності українських енергетиків.
Наша команда АТ "Вінницяобленерго" повернулася з благодійного ТОП-турніру з футзалу, що пройшов в Івано-Франківську. Він був присвячений пам’яті загиблих енергетиків. 68 Героїв назавжди вкарбовано в історію вітчизняної енергетики та в серця кожного з нас! Більшість із загиблих здійснили свій подвиг у битвах з ворогом у лавах Збройних Сил України. Інші - віддали життя, сумлінно виконуючи свою роботу, ремонтуючи зруйновані війною мережі, повертаючи світло людям. Організував турнір АТ Прикарпаттяобленерго. Участь у ньому взяли 14 українських енергокомпаній. Кожна внесла свій грошовий благодійний внесок. Загалом вдалось зібрати 280 тисяч гривень на потреби Воїнів-Захисників. За словами директора з капітального будівництва та інвестицій АТ "Вінницяобленерго" і бомбардира команди Анатолія Ткаченка, за результатами змагань вінницькі футзалісти на третій спортивній сходинці. На першій – АТ Прикарпаттяобленерго, на другій – ПрАТ Львівобленерго. Однак, насправді, благодійний турнір не мав на меті визначати місця.
– Головна мета турніру – це зібрати кошти на допомогу нашим Захисникам. За зібрані 280 тисяч гривень вже закуплено необхідне обладнання, яке під час турніру генеральні директори енергокомпаній передали військовим. У ході турніру окрім обов’язкових змагань серед українських енергетиків зіграли ще й благодійний матч з військовими-авіаторами. У ньому безпосередньо грав наш директор технічний Віктор Степанець. Також, окрім спортивної складової турніру вдалося ще провести професійні зустрічі, зокрема, генеральних директорів, голів профспілки, тематичні. В цілому, турнір в Івано-Франківську – це не лише зустрічі та емоції. Це розуміння того, що енергетики нині, як ніколи об’єднані в головному і надважливому – прагненні надійно втримати енергетичний фронт, допомогти військовим і наблизити Перемогу. Тому такі турніри, на мою думку, особливо в умовах війни, треба проводити, – розповів Анатолій Ткаченко. До речі, його визнано найкращим бомбардиром цього турніру, за що одержав прапор України з підписом Головнокомандуючого ЗСУ Валерія Залужного.
А ось як прокоментував своє враження від турніру Генеральний директор АТ "Вінницяобленерго" Юрій Касіч.
– Всі енергетичні компанії, які були представлені на турнірі, працюють в Об'єднаній Енергетичній системі України. Не просто так вона зветься саме "ОБ'ЄДНАНОЮ"- лише разом ми сильні, ми переможемо. Я вперше взяв участь в цьому турнірі, але був вражений саме нашою командою!!! Хлопці показали неймовірний характер, силу, бажання, міцність, справжні Енергетики!!! Багато постійних учасників цих змагань не могли зрозуміти як нам вдалося так виступити. Наша команда показала справжній Вінницький характер - не програла ЖОДНОГО поєдинку, а у обох лідерів турніру виграла в особистих зустрічах.
На згадку про турнір кожна енергокомпанія України отримала пам’ятну картину, на якій символічна спортивна футболка із вкарбованими іменами усіх загиблих Героїв-енергетиків. Cлава та вічна пам’ять усім нашим ГЕРОЯ – Воїнам Світла!
Додамо, що команда АТ "Вінницяобленерго" на футбольному турнірі була в такому складі: генеральний директор Юрій Касіч, директор технічний Віктор Степанець, директор комерційний Олексій Тарарака, директор з капітального будівництва та інвестицій Анатолій Ткаченко, директор СО «Хмільницькі ЕМ» Олександр Плотиця, заступник директора з розподілу електричної енергії СО «Вінницькі ЦЕМ» Іван Дученко, заступник директора з розподілу електричної енергії СО «Могилів-Подільські ЕМ» Олег Сваток, начальник відділу проектного забезпечення Вячеслав Панасюк, начальник цеху з ремонту електротехнічного устаткування Павло Трохимчук, начальник відділу по роботі з інвестиційною програмою Костянтин Пилипенко, бухгалтер профкому ППО Анатолій Жуковський.