![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Про участь в спортивному житті області_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2014-04/07042014.jpg?itok=9bFMXbIl)
Про участь в спортивному житті області
07 April 2014
Волейбольна команда ПАТ "Вінницяобленерго" виборола І місце. 04 квітня 2014 року на базі Вінницького національного технічного університету та технічного коледжу були проведені змагання з волейболу серед чоловіків у рамках ІХ міжгалузевої Спартакіади Федерації профспілок Вінницької області, в яких взяли участь 6 команд.
У напруженій спортивній боротьбі з командами Вінницького агрегатного заводу, Могилів-Подільського району, будівельниками, освітянами, комунальниками колектив ПАТ «Вінницяобленерго» здобув І місце, за що нагороджений Грамотою та кубком.