![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Товариство "Вiнницяобленерго" прийняло участь у святкових заходах у День Перемоги_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2013-05/1.jpg?itok=JpKrXWsk)
Товариство "Вiнницяобленерго" прийняло участь у святкових заходах у День Перемоги
Напередоднi свята – Дня Перемоги працiвники Товариства вiдвiдали пенсiонерiв ПАТ "Вiнницяобленерго" – ветеранiв Великої Вiтчизняної вiйни та вручили їм цiннi подарунки.
Разом з очiльниками областi та мiста, депутатами, керiвниками пiдприємств та органiзацiй 9 травня генеральний директор ПАТ "Вiнницяобленерго" Юрiй Касiч вiдвiдав обласний клiнiчний госпiталь для iнвалiдiв Великої Вiтчизняної вiйни.
Святковий день Перемоги зустрiчали разом з ветеранами, виражаючи їм велику вдячнiсть i шану. У скверi iменi Козицького до Меморiалу Слави i Вiчного вогню всi присутнi на святкуваннi покладали квiти на честь полеглих у Великiй Вiтчизнянiй вiйнi, воїнiв-ветеранiв, трудiвникiв тилу.
Хвилиною мовчання вшанували полеглих героїв. Воїнам-визволителям, нашим шановним ветеранам живим i полеглим СЛАВА!