![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Андрій Поліщук - у радіопрограмі "Людський фактор"_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2019-01/img_9297.jpg?itok=nvXKBmsw)
Андрій Поліщук - у радіопрограмі "Людський фактор"
17 січня 2019
Що очікує на ринок електроенергії у році, що настав? Чи є дефіцит професійних кадрів в системі вінницької енергетики? Що необхідно зробити, аби підвищити якість надання послуг електроенергії? Відповіді на ці та багато інших, у тому числі й особистих запитань, можна почути із розмови генерального директора ПАТ "Вінницяобленерго" Андрія Поліщука з авторкою радіопрограми "Людський фактор" Іриною Булгаковою. Ефір відбувся на хвилях вінницького радіо "Місто над Бугом".
Прослухати - тут: