![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Анонс. Про справи енергетичні в ефірах місцевих телекомпаній._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2021-12/bez_ymeny-1_0001_3_1.jpg?itok=xe0D0KHL)
Анонс. Про справи енергетичні в ефірах місцевих телекомпаній.
21 грудня 2021
Який відсоток втрат електроенергії складають крадіжки? До яких хитрощів вдаються споживачі аби платити менше? Як енергетики виявляють крадіїв? Скільки нині справ у суді з цього приводу? Як потрібно розумно економити, щоб не вдаватися до крадіжок електроенергії? На ці та інші запитання журналістів телеканалу «ВІТА» дасть відповіді директор комерційний АТ «Вінницяобленерго» Олексій Тарарака в рамках ранкової програми «Світанок». Її ефір відбудеться 22 грудня о 08 год.10 хв.
На цю ж тему говоритимуть і тележурналісти «Суспільного – Вінниця» у «Новинах» вже сьогодні ввечері, 21 грудня, о 19 год.00 хв. та у повторі в 20 год. 40хв. Не пропустіть!