![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Cонячна енергетика – модно чи перспективно?_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2018-05/1436422754-8536.jpg?itok=-OS-4meJ)
Cонячна енергетика – модно чи перспективно?
23 травня 2018
Відповідь на це запитання - у сюжеті телеканалу "ВІТА", який вийшов вчора у вечірніх новинах. Готуючи його до ефіру з метою розібратися у суті питання, журналістка Тетяна Добровольська звернулася за коментарями до багатьох фахівців. Не обійшла і енергетиків, поспілкувавшись з директором комерційним ПАТ "Вінницяобленерго" Ганною Пістружак. Всі подробиці далі на фото та відео за посиланням - https://www.youtube.com/watch?v=FXgygqwBFMo.