![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Допомога медикам - справа свята._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2020-11/127729876_7483771851694221_2335711556620220897_n.jpg?itok=OQO_BYZY)
Допомога медикам - справа свята.
27 листопада 2020
Особливо нині, в час пандемії коронавірусу. Енергетики Вінниччини завжди підтримували і підтримують медичних працівників у межах своєї діяльності, відповідальності, громадського обов’язку та особистого сумління. Зокрема забезпечують безперебійне електроживлення лікарень та амбулаторій, відстежують надійну роботу електроустаткування, запобігають аварійним ситуаціям. А ще - по можливості надають матеріальної допомоги. Так, наприклад, генеральний директор нашого Товариства та депутат облради Андрій Поліщук вчора під час робочої поїздки до Мурованокуриловецького та Чернівецького районів зустрівся з місцевими медиками та передав їм 3 багатофункціональних ліжка, модель яких надзвичайно затребувана в лікарнях, а також засоби захисту від COVID-19 (антисептики, маски). Крім того пообіцяв максимально посприяти відкриттю інфекційного відділення на базі Мурованокуриловецької центральної районної лікарні. Тож нехай спільні дії енергетиків і медиків будуть плідними! Здоров’я та сил усім!