![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Директор комерційний Ганна Пістружак в ефірі радіо "Місто над Бугом"_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2018-11/3_2.jpg?itok=IkcgxrRt)
Директор комерційний Ганна Пістружак в ефірі радіо "Місто над Бугом"
26 листопада 2018
Днями директор комерційний ПАТ "Вінницяобленерго" Ганна Пістружак взяла участь у прямому ефірі місцевої радіокомпанії "Місто над Бугом". В розмові з журналісткою Іриною Булгаковою вона розповіла про роботу нашого Товариства в нових умовах ринку електричної енергії, що стали фактичними згідно вимог Закону України "Про ринок електричної енергії". Прослухати запис розмови можна у вкладених тут звукових файлах.